Dudusie - dla najmłodszych


Maskotka wędlin dla dzieci Duduś     Z myślą o małych klientach przygotowaliśmy linię wspaniałych wyrobów pod nazwą DUDUSIE. Naszym celem było uzyskanie ulubionych przez dzieci smaków przy utrzymaniu najwyższej jakości surowców. Gwarancje bezpieczeństwa naszych produktów potwierdzają liczne, które posiadają Zakłady Mięsne Silesia S.A.

Dzięki testom jakie przeprowadziliśmy wśród małych smakoszy, udało Nam się wypracować produkty, które będą chętnie jedzone nawet przez Tadka Niejadka! Chcemy, aby wizerunek maskotki tej linii, nie tylko wywoływał uśmiech na twarzach dzieci, ale był  znakiem jej bezpieczeństwa.

Dla każdego coś dobrego, gdyż produkty Duduś to parówki, pasztety oraz szynki, w których najmłodsi mogą się rozsmakować.

UWAGA ! 
Nasze Dudusie to wartościowe produkty z dużą ilością białka zwierzęcego, bez dodatku glutaminianu sodu, sztucznych barwników i fosforanów.

Więcej informacji na stronie: http://dudus.duda.pl/
 

kielbaski_maslane_dudus

Kiełbaski maślane

Wyjątkowa kompozycja mięsa drobiowego i wieprzowego wzbogacona maślanym smakiem zachwyci niejednego malucha. Wysoka mięsność 74% mięsa z kurczaka oraz 16% mięsa wieprzowego.

przekask_do_plecaka_dudus

Przekąska do plecaka

Sycąca i wyjątkowo smaczna przekąska stworzona z myślą o najmłodszych. Doskonale sprawdzi się podczas szkolnych wycieczek i nie tylko. 100 g wyrobu powstało ze 112g mięsa z kurczaka oraz 76g mięsa wieprzowego.

parówki schabówki duda duduś

Parówki "schabówki"

"Schabówki" zawierają 93% mięsa wieprzowego (w tym 20% schabu wieprzowego). Dostępne w gramaturze 150g

parówki drobiowe duda duduś

Parówki drobiowe

Parówki drobiowe zawierają 80% mięsa drobiowego oraz 4% mięsa cielęcego. Dostępne w gramaturze 150g.

szynka drobiowa plastry duda duduś

Szynka drobiowa w plastrach

Szyneczka zawiera 80% mięsa z kurczaka.

pasztecik drobiowy duda duduś

Pasztecik drobiowy

Pasztecik zawiera 80% mięsa w tym: 69% surowców drobiowych oraz 9% mięsa wieprzowego.

Rynkowe hity

Przyciągamy rzesze nowych fanów, ale mamy też mnóstwo wiernych kibiców, którzy są z nami od lat. Klasyka jest szlachetna I nigdy nie wychodzi z mody.

Więcej

Ale Pasztet!

I to jaki! Najlepszy na rynku! Bo pasztetowa i pasztety to nasza specjalność. Szukamy wciąż nowych smaków, kombinujemy i próbujemy. Dodajemy nowe przyprawy i inne dodatki.

Więcej