Gluten Free


Wędliny dla chorych na Celiakię

 

     W ostatnim czasie sukcesywnie wzrasta zapotrzebowanie na produkty bezglutenowe. Dlatego też w zakładach mięsnych SILESIA wydzieliliśmy część zakładu produkcyjnego do produkcji wędlin bez glutenu. Obecnie mamy już około 100 produktów w wersji bezglutenowej w tym 43 produkty objęte licencją i cały czas pracujemy nad zwiększeniem ich ilości. Nasze produkty są certyfikowane przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. W naszym bogatym asortymencie produktów znajdują się szynki, kiełbasy, parówki czy też metki lub kabanosy, i wszystkie bez glutenu.

 

 

 

KABANOSY_NASZE_POLSKIE.png

Kabanosy Nasze Polskie

Cienkie i wyjątkowo smaczne Kabanosy z linii Nasze Polskie. Dostępne w 6 smakach: wieprzowe, drobiowo-wieprzowe, pikantne, z boczkiem, z serem, z pomidorami i ziołami.

kindziuk bez glutenu

Kindziuk

Kindziuk to przysmak prosto z Litwy. Kiełbasa grubo rozdrobniona, dojrzewająca. 100g naszego kindziuka zostało wytworzone ze 161g mięsa wieprzowego

Kiełbasa Krakowska podsuszana bez glutenu

Kiełbasa Krakowska Podsuszana

Niezwykle smaczne i delikatna kiełbasa wieprzowo-indycza, zaweira 60g mięsa wieprzowego oraz 40g mięsa z indyka.

Kiełbasa kminkowa bezglutenowa

Kiełbasa Kminkowa

Kiełbasa o wyjątkowym smaku z dodatkiem kminku.

kiełbasa śląska firmowa

Kiełbasa śląska firmowa

Kiełbasa o śląskich korzeniach, dlatego też jej smak wiąże się z tym regionem. Wyjątkowy smak i aromat zawdzięcza odpowiednio dobranej mieszance przypraw.

kielbasa_podwawelska.jpg

Kiełbasa podwawelska

Wysokogatunkowa wędlina jasno wędzona w naturalnej osłonce. Idealna na wszelkie okazje.

frankfurterki_delikatesowe.jpg

Frankfurterki delikatesowe

To kiełbasa surowa, charakteryzująca się wysoką mięsnością – 100 gram produktu wyprodukowano ze 105 gram mięsa wieprzowego, zaś odpowiednio dobrana mieszanka przypraw zapewnia wyrazisty i niepowtarzalny smak.

kielbasa_mysliwska.jpg

Kiełbasa myśliwska

Kiełbasa wykonana ze starannie wyselekcjonowanego, najwyższej jakości mięsa wieprzowego (100g wyrobu wyprodukowano z 154g mięsa wieprzowego). Wędzona i poddana długiemu, starannemu procesowi suszenia i przeczenia, przez co zyskuje idealną kruchość. Bardzo wykwintna i niepowtarzalna w smaku.

kielbasa_jalowcowa_copy_4.jpg

Kiełbasa jałowcowa

Kiełbasa o wyśmienitym, charakterystycznym smaku i aromacie, dostępna w formie tradycyjnie ciemno wędzonego wianka o charakterystycznym aromacie jałowca.

Kiełbasa biała parzona bezglutenowa

Kiełbasa biała parzona

Krucha i soczysta, dobrze wyczuwalne przyprawy oraz mięso.

Kiełbasa biała surowa bez glutenu

Kiełbasa biała surowa

Sparz i delektuj się znakomitym aromatem i smakiem..

smaczek konserwowy mini

Smaczek konserwowy

Mielonka na bazie mięsa wieprzowego w otulinie z galarety o smaku domowego rosołu. Niepowtarzalny aromat to zasługa idealnie dobranej i zastosowanej mieszanki przypraw.

NASZE_POLSKIE_filet_z_kurczaka_NEW.png

Filet z kurczaka

Delikatny filet z kurczaka to doskonała propozycja na codzienne kanapki. 100g wyrobu wyprodukowano ze 103g mięsa z kurczaka.

NASZE_POLSKIE_krakowska_z_indyka_NEW.png

Kiełbasa krakowska z dodatkiem wieprzowiny

z dodatkiem wieprzowiny. 100g wyrobu wyprodukowano z 87g mięsa indyczego oraz 17g mięsa wieprzowego. Wyjątkowa. Delikatna. Pyszna.

NASZE_POLSKIE_kindziuk_NEW.png

Kindziuk dojrzewający

Kiełbasa dojrzewająca o charakterystycznym smaku i aromacie przypadnie do gustu niejednemu smakoszowi. 100 g wyrobu wyprodukowano ze 161g mięsa wieprzowego.

 

 

Ale Pasztet!

Przyciągamy rzesze nowych fanów, ale mamy też mnóstwo wiernych kibiców, którzy są z nami od lat. Klasyka jest szlachetna I nigdy nie wychodzi z mody.

Więcej