Najlepsze mięso


Wołowina

Zapewne wiecie, że wołowina należy do najbardziej wartościowych mięs pod względem wartości odżywczych. W Indiach krowy są święte, u nas świętością jest zachowanie najwyższej jakości mięsa. Na każdym procesie produkcji dbamy o to, aby zachowane były wszystkie normy i wymagania. Zarówno mięso do obróbki jak i gotowe wędliny produkowane przez nas są tak pyszne, że każdy zamuuczy z rozkoszy!

 

 

 

Wieprzowina

Niektórzy nie lubią wieprzowiny … nie rozumiemy, ale cieszymy się, bo więcej jest dla nas! Kotleciki, kotlety, sosy, pieczyste. Mięso wieprzowe daje niesamowite możliwości kulinarne, a dzięki nam wszystkie potrawy z niej przyrządzone będą najlepszej klasy. Zarówno mięso z rozbioru jak i wędliny przypadną do gustu wszystkim. I kto wie, być może przekonają tych, którzy za świnkami nie przepadają.

 

 

 

Drób

Ko, koniecznie musicie spróbować naszego mięsa drobiowego oraz drobiowych wędlin. Najwyższa jakość tych produktów wpłynie korzystnie na zdrowie Wasze, Waszych rodzin i przyjaciół. Zapewniamy, że dzięki wysokim standardom produkcji wszystkie dania z drobiu będą bardzo wysma ko ko wane. Po prostu się za ko ko chacie!