Nasze Polskie


nasze polskieLinia ośmiu plastrowanych wędlin inspirowana tradycyjnymi, polskimi smakami. Znajdziesz tu między innymi szynkę, schab i boczek po staremu. Pyszny dojrzewający kindziuk, delikatny filet z kuraczaka. Różnorodność tych produktów sprawia, że z pewnością każdy znjadzie tu smaki dla siebie. Cecha wspólna? Wysoka mięsność oraz brak dodatkowych polepszaczy. Po prostu, Nasze Polskie.

 

 

 

 

czerniwchowska_wędzona

Czernichowska wędzona

Wyjątkowa kiełbasa o bardzo dużej mięsności. 100 g wyrobu wyprodukowano ze 112g mięsa wieprzowego.

filat_z_kurczaka

Filet z kurczaka

Delikatny filet z kurczaka to doskonała propozycja na codzienne kanapki. 100g wyrobu wyprodukowano ze 103g mięsa z kurczaka.

boczek_po_staremu

Boczek po staremu

Boczek wieprzowy, pieczony. Świetny dodatek do wielu dań. 100 g wyrobu wyprodukowano ze 135g boczku wieprzowego

szynka_po_staremu

Szynka po staremu

Soczysta, aromatyczna, jedyna w swoim rodzaju szynka po staremu. To doskonały dodatek do kanapek oraz zimnej płyty. 100g wyrobu wyprodukowano ze 116g szynki wieprzowej.

schab_po_staremu

Schab po staremu

Schab wieprzowy o doskonałym smaku i wysokiej mięsności (100g wyrobu wyprodukowano ze 116g schabu wieprzowego). Pyszny dodatek do kanapek oraz patery z wędlinami i serami.

kindziuk_dojrzewający

Kindziuk dojrzewający

Kiełbasa dojrzewająca o charakterystycznym smaku i aromacie przypadnie do gustu niejednemu smakoszowi. 100 g wyrobu wyprodukowano ze 161g mięsa wieprzowego.

krakowska_z_indyka

Krakowska z indyka

z dodatkiem wieprzowiny. 100g wyrobu wyprodukowano z 87g mięsa indyczego oraz 17g mięsa wieprzowego. Wyjątkowa. Delikatna. Pyszna.

salceson_z_golonką

Salceson z golonką

Doskonały smak i aromat zawdzięcza odpowiednio dobranej mieszance przypraw. Przypadnie do gustu niejednemu smakoszowi.