O nas


Nasze wartości

Kochasz jeść? Kochasz odkrywać nowe smaki? Rozkoszować podniebienie? To znaczy, że kochasz życie. To znaczy, że pokochasz nas - Ty i Twoja Rodzina - ponieważ aspirujemy do tego, żeby towarzyszyć Wam w codziennym życiu i umilać każdy posiłek.

Śledzimy nowe trendy. Szukamy codziennych i niecodziennych smaków. Odnajdujemy się w tym, co nowe, zaskakujące. Nieustannie pracujemy nad doborem najciekawszych składników, a dzięki zaawansowanej technologii zapewniamy produkty na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i jakości.

W świecie naszych wyrobów jest miejsce dla każdego – dla tradycjonalisty, dla wielbiciela egzotyki, dla smakosza kuchni świata.

Nie jesz wieprzowiny, bo nie? Poczęstuj się naszą wołowiną. Czerwone mięso jakoś Ci nie podchodzi? Jest drobiowe. I smakuje przy każdej okazji. Dlatego warto celebrować wspólne posiłki przy wyrobach najlepszej jakości. Z nami.

 

Nasz zakład

Główna siedziba firmy znajduję się w Katowicach, natomiast całą produkcją zajmuje się 5 zakładów zlokalizowanych w Sosnowcu, Pszycznie, Goczałowicach Zdrój, Ćwiklicach oraz Mokrsku, zatrudniających 1600 wykwalifikowanych pracowników.

Moc produkcyjna zakładów to 8 000 ton na miesiąc. Wydajność linii rozbioru w zakładzie w Sosnowcy wynosi dla wieprzowiny 30 ton na godzinę, natomiast wołowiny 10 ton. Wydajaność linii rozbioru wieprzowiony w Mokrsku to 10 ton na godzinę.

Zaplecze surowcowe naszej firmy obejmuje kilkuset dostawców.

Więcej informacji na stronie: silesia.eu

 

 

 

 

A*BRC

Nasza wiedza, umiejętności i starania zaowocowały zdobyciem bardzo ważnych certyfikatów BRC i IFS. BRC to zestaw czterech branżowych norm technicznych, określający wymagania stawiane firmie w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywności w procesie produkcji, pakowania, przechowywania i dystrybucji.

Więcej

Dla Ciebie

Tutaj znajdziesz wszystkie propozycje i pomysły, kierowane do Ciebie!

Więcej