O nas


Nasze wartości

Kochasz jeść? Kochasz odkrywać nowe smaki? Rozkoszować podniebienie? To znaczy, że kochasz życie. To znaczy, że pokochasz nas - Ty i Twoja Rodzina - ponieważ aspirujemy do tego, żeby towarzyszyć Wam w codziennym życiu i umilać każdy posiłek.

Śledzimy nowe trendy. Szukamy codziennych i niecodziennych smaków. Odnajdujemy się w tym, co nowe, zaskakujące. Nieustannie pracujemy nad doborem najciekawszych składników, a dzięki zaawansowanej technologii zapewniamy produkty na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i jakości.

W świecie naszych wyrobów jest miejsce dla każdego – dla tradycjonalisty, dla wielbiciela egzotyki, dla smakosza kuchni świata.

Nie jesz wieprzowiny, bo nie? Poczęstuj się naszą wołowiną. Czerwone mięso jakoś Ci nie podchodzi? Jest drobiowe. I smakuje przy każdej okazji. Dlatego warto celebrować wspólne posiłki przy wyrobach najlepszej jakości. Z nami.

Nasze wartości

Nasz zakład

Główna siedziba firmy znajduję się w Katowicach, natomiast całą produkcją zajmuje się największy w Polsce, zajmujący obszar 8 hektarów, zakład przetwórczy w Sosnowcu zatrudniający 1200 wykwalifikowanych pracowników.

Moc produkcyjna zakładu to 500 ton na dobę. Wydajność linii rozbioru wieprzowiny to 30 ton na godzinę, natomiast wołowiny to 10 ton.

Zaplecze surowcowe naszej firmy obejmuje kilkuset dostawców.

Więcej informacji na stronie: silesia.eu

Zakład produkcyjny marki Duda

Zakład mięsny

Największy w Polsce

Trzypoziomowy zakład przetwórczy
powierzchnia 8 hektarów

Hektarów powierzchni

Łączna powierzchnia hal produkcyjnych
linie produkcyjne

Nowoczesne linie

do plastrowania i konfekcjonowania produktów
Wydajność rozbioru wieprzowiny

Ton na godzinę

Wydajność rozbioru wieprzowiny
Wydajność rozbioru wołowiny

Ton na godzinę

Wydajność rozbioru wołowiny

 

 

A*BRC

Nasza wiedza, umiejętności i starania zaowocowały zdobyciem bardzo ważnych certyfikatów BRC i IFS. BRC to zestaw czterech branżowych norm technicznych, określający wymagania stawiane firmie w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywności w procesie produkcji, pakowania, przechowywania i dystrybucji.

Więcej

Dla Ciebie

Tutaj znajdziesz wszystkie propozycje i pomysły, kierowane do Ciebie!

Więcej