Nowości


nowe produkty marki Duda         Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów nieustannie wprowadzamy na rynek smakowite nowości produktowe, które są innowacyjne zarówno pod względem technologii produkcji i receptury, jak i formy pakowania. Swym smakiem zachwyci Cię Kiełbasa Staropolska Sucha, wyjątkowa Kiełbasa Krucha z Galaretką oraz niezwykle smaczna Kiełbasa Polska Surowa. Dla miłośników delitaniejszych smaków mamy doskonałą drobiową wędlinę - Filet Maślany. Amatorom ciekawych smaków z pewnością zamsakuje Szynka z Czarnuszką czy krucha i soczysta Szynka Pieczona ze Skórą.

Zapraszamy do spróbowania najnowszych produktów w naszej ofercie.

Filet_maslany.jpg

Filet maślany

Doskonała, drobiowa wędlina kanapkowa dla całej rodziny o delikatnym smaku. Sprawdzi się zarówno na śniadanie, kolację oraz dodatek do zimnej płyty.

szynka_pieczona.jpg

Szynka pieczona ze Skórą

Do jej produkcji używamy wyselekcjonowanych mięśni szynki wieprzowej z okrywą tłuszczową ze skórą, która przed pieczeniem zostaje odpowiednio ponacinana. Topiący się tłuszcz oddaje mięsu to co najlepsze. Dzięki pieczeniu nasza szynka jest krucha, a dzięki tłuszczowi soczysta. Nasza szynka posiada również bardzo wysoką mięsność, to aż 106g mięsa wieprzowego na 100g produktu!

Duda_szynka_z_czarnuszka.jpg

Szynka z czarnuszką

Doskonałe połączenie szynki wieprzowej oraz bogatej w witaminy i kwasy tłuszczowe czarnuszki. Świetnie sprawdzi się na kanapkach oraz jako dodatek do patery z serami.

kielbasa_polska_surowa.jpg

Kiełbasa Polska Surowa

Delikatnie zmielone mięso wieprzowe. Odpowiednio dobrana kompozycja przypraw. Do tego zapach dymu. Oto nasz przepis na wyjątkową i wyrazistą w smaku Kiełbasę Polską Surową. W naszej kiełbasie znajdziesz aż 91% mięsa wieprzowego. A czego w niej nie znajdziesz? Fosforanów i glutenu. Tak nasz produkt nie zawiera glutenu w związku z czym jest bezpieczny dla osób z nadwrażliwością na ten składnik

kiełbasas sucha staropolska

Kiełbasa staropolska sucha

Kiełbasa stworzona z myślą o najbardziej wymagających konsumentach. Wysoka mięsność (100g wyrobu wyprodukowano ze 127g mięsa wieprzowego) z pewnością zadowoli niejednego smakosza.

kiełbasa krucha z galaretką

Kiełbasa krucha z galaretką

Doskonała w smaku, o wysokiej mięsności (100g wyrobu wyprodukowano ze 101g mięsa wieprzowego). Przypadnie do gustu niejednemu smakoszowi. Doskonała na przekąskę.

 

Gluten free

Poszukujesz wędlin bezglutenowych? Do dobrych drzwi zapukałeś. Specjalnie z myślą o Tobie rozpoczęliśmy produkcję wędlin, które nie zawierają glutenu.

Więcej

DUDUSIE - dla najmłodszych

Z myślą o małych klientach przygotowaliśmy linię wspaniałych wyrobów pod nazwą DUDUSIE.

Więcej