Nowości


nowe produkty marki Duda         Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów nieustannie wprowadzamy na rynek smakowite nowości produktowe, które są innowacyjne zarówno pod względem technologii produkcji i receptury, jak i formy pakowania. To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy linię produktów "Tradycyjnie Wędzonych", które swój smak, aromat oraz kolor zawdzięczają wędzeniu w ciepłym dymie bukowo-olchowym. Swym smakiem zachwyci Cię również Kiełbasa Staropolska Sucha oraz wyjątkowa Kiełbasa Krucha z Galaretką. Dla miłośników delitaniejszych smaków mamy doskonałą drobiową wędlinę - Filet Maślany. Amatorom ciekawych smaków z pewnością zamsakuje Szynka z Czarnuszkom. Dla dzieci zaś mamy pyszną i sycącą Przekąskę do Plecaka oraz wyjątkowe Kiełbaski Maślane.

Zapraszamy do spróbowania najnowszych produktów w naszej ofercie.

kiełbaski maślane

Kiełbaski maślane

Wyjątkowa kompozycja mięsa drobiowego i wieprzowego wzbogacona maślanym smakiem zachwyci niejednego malucha. Wysoka mięsność 74% mięsa z kurczaka oraz 16% mięsa wieprzowego.

przekąska do plecaka

Przekąska do plecaka

Sycąca i wyjątkowo smaczna przekąska stworzona z myślą o najmłodszych. Doskonale sprawdzi się podczas szkolnych wycieczek i nie tylko. 100 g wyrobu powstało ze 112g mięsa z kurczaka oraz 76g mięsa wieprzowego.

DUDA_filet_maslany.jpg

Filet maślany

Doskonała, drobiowa wędlina kanapkowa dla całej rodziny o delikatnym smaku. Sprawdzi się zarówno na śniadanie, kolację oraz dodatek do zimnej płyty.

Duda_szynka_z_czarnuszka.jpg

Szynka z czarnuszkom

Doskonałe połączenie szynki wieprzowej oraz bogatej w witaminy i kwasy tłuszczowe czarnuszki. Świetnie sprawdzi się na kanapkach oraz jako dodatek do patery z serami.

kiełbasas sucha staropolska

Kiełbasa staropolska sucha

Kiełbasa stworzona z myślą o najbardziej wymagających konsumentach. Wysoka mięsność (100g wyrobu wyprodukowano ze 127g mięsa wieprzowego) z pewnością zadowoli niejednego smakosza.

kiełbasa krucha z galaretką

Kiełbasa krucha z galaretką

Doskonała w smaku, o wysokiej mięsności (100g wyrobu wyprodukowano ze 101g mięsa wieprzowego). Przypadnie do gustu niejednemu smakoszowi. Doskonała na przekąskę.

 

Gluten free

Poszukujesz wędlin bezglutenowych? Do dobrych drzwi zapukałeś. Specjalnie z myślą o Tobie rozpoczęliśmy produkcję wędlin, które nie zawierają glutenu.

Więcej

DUDUSIE - dla najmłodszych

Z myślą o małych klientach przygotowaliśmy linię wspaniałych wyrobów pod nazwą DUDUSIE.

Więcej