Nowości


nowe produkty marki Duda         Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów nieustannie wprowadzamy na rynek smakowite nowości produktowe, które są innowacyjne zarówno pod względem technologii produkcji i receptury, jak i formy pakowania. To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy linię produktów "Mnich", które zniewalają swoim wyjątkowym smakiem i aromatem. Ostatnią z naszych nowości jest linia wędlin "Tradycyjnie Wędzonych", które swój smak, aromat oraz kolor zawdzięczają wędzeniu w ciepłym dymie bukowo-olchowym.

Zapraszamy do spróbowania najnowszych produktów w naszej ofercie.

Kiełbasa tradycyjnie wędzona Duda

Kiełbasa tradycyjnie wędzona

Swój smak i aromat zawdzięcza tradycyjnemu wędzeniu w ciepłym dymie bukowo-olchowym. 100 gram wyprodukowano ze 114 g mięsa wieprzowego

Szynka tradycyjnie wędzona Duda

Szynka tradycyjnie wędzona

Soczysta i niezwykle smakowita szynka tradycyjnie wędzona zadowoli niejedno podniebienie. 100 gram wyrobu powstało ze 112 gram specjalnie wyselekcjonowanej szynki wieprzowej.

Szynkowa tradycyjnie wędzona Duda

Szynkowa tradycyjnie wędzona

Kiełbasa wieprzowa wędzona ciepłym dymem bukowo-olchowym o wyjątkowej smakowitości. 100 gram wyrobu powstało ze 102 gram mięsa wieprzowego z szynki.

kiełbasa mnicha Duda

Kiełbasa Mnicha

to wyrób wieprzowy z dużym udziałem szlachetnych mięs z szynki. Swój charakterystyczny wygląd i aromat uzyskuje dzięki posypce z majeranku.

szynka mnicha Duda

Szynka Mnicha

wędzona na ciemny kolor w dymie z drewna bukowego. Swój charakterystyczny wygląd i aromat uzyskuje dzięki posypce z majeranku. Niezwykle krucha i smakowita.

schab mnicha Duda

Schab Mnicha

powstały z wyselekcjonowanych mięs Schab Mnicha zadowoli każdego smakosza. Posypka z majeranku oraz wędzenie dodatkowo podkreślają jego walory smakowe, aromat oraz kolor.

kiełbaski maślane

Kiełbaski maślane

Wyjątkowa kompozycja mięsa drobiowego i wieprzowego wzbogacona maślanym smakiem zachwyci niejednego malucha. Wysoka mięsność 74% mięsa z kurczaka oraz 16% mięsa wieprzowego.

przekąska do plecaka

Przekąska do plecaka

Sycąca i wyjątkowo smaczna przekąska stworzona z myślą o najmłodszych. Doskonale sprawdzi się podczas szkolnych wycieczek i nie tylko. 100 g wyrobu powstało ze 112g mięsa z kurczaka oraz 76g mięsa wieprzowego.

kiełbasas sucha staropolska

Kiełbasa staropolska sucha

Kiełbasa stworzona z myślą o najbardziej wymagających konsumentach. Wysoka mięsność (100g wyrobu wyprodukowano ze 127g mięsa wieprzowego) z pewnością zadowoli niejednego smakosza.

kiełbasa krucha z galaretką

Kiełbasa krucha z galaretką

Doskonała w smaku, o wysokiej mięsności (100g wyrobu wyprodukowano ze 101g mięsa wieprzowego). Przypadnie do gustu niejednemu smakoszowi. Doskonała na przekąskę.

 

Gluten free

Poszukujesz wędlin bezglutenowych? Do dobrych drzwi zapukałeś. Specjalnie z myślą o Tobie rozpoczęliśmy produkcję wędlin, które nie zawierają glutenu.

Więcej

DUDUSIE - dla najmłodszych

Z myślą o małych klientach przygotowaliśmy linię wspaniałych wyrobów pod nazwą DUDUSIE.

Więcej