Nowości


nowe produkty marki Duda         Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów nieustannie wprowadzamy na rynek smakowite nowości produktowe, które są innowacyjne zarówno pod względem technologii produkcji i receptury, jak i formy pakowania. Swym smakiem zachwyci Cię Kiełbasa od wędzarza, wyjątkowa Szynka wuja Stacha oraz niezwykle smaczna Biodrówka od wędzarza.  Amatorom ciekawych smaków z pewnością zamsakuje Szynka z chrzanem czy krucha i soczysta Szynka z pieprzem

Zapraszamy do spróbowania najnowszych produktów w naszej ofercie.

biodrowka_od_wedzarza.jpg

Biodrówka od wędzarza

Doskonała, wieprzowa wędlina kanapkowa dla całej rodziny. Sprawdzi się zarówno na śniadanie, kolację oraz dodatek do zimnej płyty. 106g szynki wieprzowej na 100g produktu.

szynka_z_chrzanem.jpg

Szynka z chrzanem

Doskonałe połączenie szynki wieprzowej oraz chrzanu. Świetnie sprawdzi się na kanapkach oraz jako dodatek do patery z serami. Wysoka mięsność (100g wyrobu wyprodukowano ze 110g szynki wieprzowej) z pewnością zadowoli niejednego smakosza.

szynka_z_pieprzem.jpg

Szynka z pieprzem

Z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom bardziej wyrazistych smaków. 100g produktu wyprodukowano z 107g szynki wieprzowej.

DUDA_szynka_wuja_stacha.jpg

Szynka wuja Stacha

Pyszna wieprzowa wędlina kanapkowa dla całej rodziny o doskonałym smaku. Sprawdzi się zarówno na śniadanie, kolację oraz dodatek do zimnej płyty.

DUDA_kielbasa_wedzarza.jpg

Kiełbasa od wędzarza

Doskonała w smaku, o wysokiej mięsności (100g wyrobu wyprodukowano ze 110g mięsa wieprzowego). Przypadnie do gustu niejednemu smakoszowi. Doskonała jako przekąska.

 

Gluten free

Poszukujesz wędlin bezglutenowych? Do dobrych drzwi zapukałeś. Specjalnie z myślą o Tobie rozpoczęliśmy produkcję wędlin, które nie zawierają glutenu.

Więcej

DUDUSIE - dla najmłodszych

Z myślą o małych klientach przygotowaliśmy linię wspaniałych wyrobów pod nazwą DUDUSIE.

Więcej