Nowości


nowe produkty marki Duda         Chcąc sprostać wymaganiom naszych klientów nieustannie wprowadzamy na rynek smakowite nowości produktowe, które są innowacyjne zarówno pod względem technologii produkcji i receptury, jak i formy pakowania. To właśnie dla Ciebie stworzyliśmy linię produktów "Tradycyjnie Wędzonych", które swój smak, aromat oraz kolor zawdzięczają wędzeniu w ciepłym dymie bukowo-olchowym. Swym smakiem zachwyci Cię również Kiełbasa Staropolska Sucha oraz wyjątkowa Kiełbasa Krucha z Galaretką. Dla miłośników delitaniejszych smaków mamy doskonałą drobiową wędlinę - Filet Maślany. Amatorom ciekawych smaków z pewnością zamsakuje Szynka z Czarnuszkom. Dla dzieci zaś mamy pyszną i sycącą Przekąskę do Plecaka oraz wyjątkowe Kiełbaski Maślane.

Zapraszamy do spróbowania najnowszych produktów w naszej ofercie.

Kiełbasa tradycyjnie wędzona Duda

Kiełbasa tradycyjnie wędzona

Swój smak i aromat zawdzięcza tradycyjnemu wędzeniu w ciepłym dymie bukowo-olchowym. 100 gram wyprodukowano ze 114 g mięsa wieprzowego

Szynka tradycyjnie wędzona Duda

Szynka tradycyjnie wędzona

Soczysta i niezwykle smakowita szynka tradycyjnie wędzona zadowoli niejedno podniebienie. 100 gram wyrobu powstało ze 112 gram specjalnie wyselekcjonowanej szynki wieprzowej.

Szynkowa tradycyjnie wędzona Duda

Szynkowa tradycyjnie wędzona

Kiełbasa wieprzowa wędzona ciepłym dymem bukowo-olchowym o wyjątkowej smakowitości. 100 gram wyrobu powstało ze 102 gram mięsa wieprzowego z szynki.

kiełbaski maślane

Kiełbaski maślane

Wyjątkowa kompozycja mięsa drobiowego i wieprzowego wzbogacona maślanym smakiem zachwyci niejednego malucha. Wysoka mięsność 74% mięsa z kurczaka oraz 16% mięsa wieprzowego.

przekąska do plecaka

Przekąska do plecaka

Sycąca i wyjątkowo smaczna przekąska stworzona z myślą o najmłodszych. Doskonale sprawdzi się podczas szkolnych wycieczek i nie tylko. 100 g wyrobu powstało ze 112g mięsa z kurczaka oraz 76g mięsa wieprzowego.

DUDA_filet_maslany.jpg

Filet maślany

Doskonała, drobiowa wędlina kanapkowa dla całej rodziny o delikatnym smaku. Sprawdzi się zarówno na śniadanie, kolację oraz dodatek do zimnej płyty.

Duda_szynka_z_czarnuszka.jpg

Szynka z czarnuszkom

Doskonałe połączenie szynki wieprzowej oraz bogatej w witaminy i kwasy tłuszczowe czarnuszki. Świetnie sprawdzi się na kanapkach oraz jako dodatek do patery z serami.

kiełbasas sucha staropolska

Kiełbasa staropolska sucha

Kiełbasa stworzona z myślą o najbardziej wymagających konsumentach. Wysoka mięsność (100g wyrobu wyprodukowano ze 127g mięsa wieprzowego) z pewnością zadowoli niejednego smakosza.

kiełbasa krucha z galaretką

Kiełbasa krucha z galaretką

Doskonała w smaku, o wysokiej mięsności (100g wyrobu wyprodukowano ze 101g mięsa wieprzowego). Przypadnie do gustu niejednemu smakoszowi. Doskonała na przekąskę.

 

Gluten free

Poszukujesz wędlin bezglutenowych? Do dobrych drzwi zapukałeś. Specjalnie z myślą o Tobie rozpoczęliśmy produkcję wędlin, które nie zawierają glutenu.

Więcej

DUDUSIE - dla najmłodszych

Z myślą o małych klientach przygotowaliśmy linię wspaniałych wyrobów pod nazwą DUDUSIE.

Więcej