Świąteczne Smaki


Duda na święta logo

         

          Polskie Boże Narodzenie nierozerwalnie związane jest z ucztowaniem i ma swoją bardzo dawno i bogatą tradycję kulinarną. Będąc jednym z liderów w produkcji wędlin bardzo starannie przygotowujemy naszą ofertę świąteczną. Podchodzimy do niej wyjątkowo, starając się zaspokoić gusta naszych odbiorców. Pojawiają się w niej produkty, które idealnie wpisują się w świąteczny klimat.

 

 

SZYNKA_SOBIESKI_Z_NOGA.jpg

Szynka Sobieski z Nogą

Doskonała na zimno i na ciepło. Wyjątkowa. Obłędnie smaczna. Wędzona w dymie z drewna bukowego, dzięki czemu zyskuje dodatkowe walory. 100g wyrobu wyprodukowano ze 108g szynki wieprzowej.

szynka_z_chrzanem.jpg

Szynka z Chrzanem

Doskonałe połączenie szynki wieprzowej oraz chrzanu. Świetnie sprawdzi się na kanapkach oraz jako dodatek do patery z serami. Wysoka mięsność (100g wyrobu wyprodukowano ze 110g szynki wieprzowej) z pewnością zadowoli niejednego smakosza.

szynka_z_czarnuszka.jpg

Szynka z czarnuszką

Pyszna i soczysta szynka o dużej mięsności (105g szynki wieprzowej na 100gproduktu), które smak wzbogaca posypka z czarnuszki.

szynka_juhasowka_2.jpg

Szynka Juhasówka

Pyszna szynka o dużej mięsności (100 gram produktu powstało ze 100 gram szynki wieprzowej). Soczysta i delikatna, o niepowtarzalnym smaku, który zyskała poprzez dodanie odpowiedniej mieszanki przypraw. Doskonała do kanapek i zimnej płyty.

szynka_doskonala_w_smaku.jpg

Szynka doskonała w smaku

Nic nie smakuje tak dobrze jak wędzona szynka doskonała w smaku. Jest krucha i zarazem soczysta. Idealnie komponuje się z pieczywem, sprawdzi się również jako dodatek do patery z wędlinami i serami.

Krakowska_podsuszana.jpg

Krakowska podsuszana

Kiełbasa wieprzowa, podsuszana. Idealna na wszelkie okazje. 107g mięsa wieprzowego na 100g produktu.

kielbasa_wedzarza.jpg

Kiełbasa od wędzarza

Kiełbasa wykonana ze starannie wyselekcjonowanego, najwyższej jakości mięsa wieprzowego (100g wyrobu wyprodukowano z 110g mięsa wieprzowego). Bardzo wykwintna i niepowtarzalna w smaku.

kielbasa_sucha_z_golonki.jpg

Kiełbasa sucha z golonką

Kiełbasa wieprzowa o wysokiej mięsności (100g mięsa wieprzowego, w tym 20g mięsa z golonki, na 100g produktu). Doskonała propozycja dla osób ceniących wyrazisty smak i aromat. Sprawdzi się zarówno jako samodzielna przekąska jak również składnik kanapek.

ozory_luksusowe.jpg

Ozory Luksusowe

Ozory wieprzowe zatopione w rosołowej galarecie o niebywałej mięsności (aż 70% ozorów wieprzowych), czyli Ozory luksusowe Duda Specialite.

pasztet_z_gesina_190_g.jpg

Pasztet z Gęsiną

Czy wiesz, że... Gęsina ma dużo kwasów jedno- i wielonienasyconych, w tym znacznie więcej korzystnych dla serca kwasów omega-3 i omega-6 w porównaniu z mięsem indyczym lub kurzym. Jest wprawdzie kaloryczne, ale w porównaniu z innymi gatunkami mięsa ma korzystniejszy skład tłuszczów. Pasztet zawiera 110g surowców mięsnych na 100g produktu.

pasztet_z_jeleniem_copy_0.jpg

Pasztet z Jeleniem

Czy wiesz, że... jeleninę cechuje niepowtarzalny smak i kolor oraz to, że jest najbardziej odżywcza ze wszystkich czerwonych mięs. Jelenina jest źródłem kwasów Omega 3 i Omega 6, bogata jest również w witaminy B2, B6 i B12, potas oraz fosfor. Pasztet zawiera 102g na 100g produktu.

pasztet_z_krolikiem_190_g.jpg

Pasztet z Królikiem

Czy wiesz, że... Mięso z królika jest wartościowe, zaliczane jest bowiem do grupy mies białych, drobnoziarnistych, o małym udziale tłuszczu. Charakteryzuje się niska zawartością cholesterolu: 35–50 mg w 100g mięsa. Mięso królicze jest również bardzo bogate w aminokwasy. Pasztet zawiera 116g surowców mięsnych na 100g produktu.

pasztet_z_zurawina_copy_0.jpg

Pasztet z Żurawiną

Idealne połączenie mięsa wieprzowego i drobiu z żurawiną, która od lat znajduje szerokie zastosowanie w polskiej kuchni.

pasztet_ze_sliwka.jpg

Pasztet ze Śliwką

Doskonały pasztet wieprzowo-drobiowy z dodatkiem suszonych śliwek, które dodają mu niepowtarzalnego smaku oraz delikatności. Produkt idealny na rodzinne spotkania przy stole. Doskonale nadaje się na kanapki, szwedzki stół, na jego bazie można przygotować pyszne przystawki oraz przekąski.

Poledwica_dojrzewajaca.jpg

Polędwica dojrzewająca z czarnym pieprzem

Swój charakterystyczny smak zawdzięcza kompozycji przypraw z wyraźną nutą czarnego pieprzu. 100g produktu powstało ze 110g polędwicy wieprzowej.

 

Nowości

Zmieniamy się wraz z Waszymi potrzebami, a do tworzenia nowości angażujemy cały zespół.

Więcej

Gluten free

Poszukujesz wędlin bezglutenowych? Do dobrych drzwi zapukałeś. Specjalnie z myślą o Tobie rozpoczęliśmy produkcję wędlin, które nie zawierają glutenu.

Więcej