Z naszej masarni


Z Naszej Masarni, to linia wyjątkowo smacznych wędlin, powstałych ze starannie wyselekocjonowanych mięs i przypraw. Karczek pieczony, polędwica wędzona, szynka z beczki, boczek pieczony oraz pasztetowa wędzona świetnie sprawdza się na kanapkach. Kabanos tradycyjnie wędzony to dokonała przekąska, która sprawdzi się zarówno podczas domowych imprez jaki i w podróży. Na zaspokojenie większego głodu mamy kiełbasę tradycyjnie wędzoną oraz kaszankę z boczkiem. Wszystkie produkty "Z Naszej Masarni" dostępne są w sieci sklepów Lidl.

 

 

polędwica_wędzona_z_naszej_masarni

Polędwica wędzona

Soczysta i delikatna wędlina, doskonała na kanapki oraz jako dodatek do patery z wędlinami i serami. 100g produktu powstało ze 111g schabu.

szynka_z_beczki_z_naszej_masarni

Szynka z beczki

Wędzona szynka wieprzowa. Przypadnie do gusty nawet najbardziej wybrednym smakoszom. 100g produktu powstało ze 117g szynki.

Karczek_pieczony_z_naszej_masarni

Karczek pieczony

Doskonały na kanapki oraz jako dodatek do zimnej płyty. 100g produktu powstało ze 111g karczku.

Boczek_pieczony_z_naszej_masarni

Boczek pieczony

Stanowi świetny dodatek wielu dań. Doskonale smakuje na surowo oraz po przesmażeniu, czy też upieczeniu. 100g produktu powstało ze 135g boczku.

Kabanos_trandycyjnie_wędzony_z_naszej_masarni

Kabanos tradycyjnie wędzony

Smaczna przekąska dla całej rodziny. 100g produktu wyprodukowano ze 157g mięsa.

kiełbasa_tradycyjnie_wędzona_z_naszej_masarni

Kiełbasa tradycyjnie wędzona

Krucha, delikatna i wyjątkowo smaczna kiełbasa przypadnie do gustu niejednemu smakoszowi. 100g produktu powstało ze 115g mięsa.

kaszanka_z_boczkiem_z_naszej_masarni

Kaszanka z boczkiem

Doskonała na grilla i nie tylko. Kaszanka z dodatkiem boczku wieprzowego ma wyjątkowy smak i aromat. Koniecznie musisz jej spróbować.

pasztetowa_wędzona_z_naszej_masarni

Pasztetowa wędzona

Doskonale rozsmarowuje się na kanapkach. Jej wyjątkowy smak i aromat z pewnością urzeknie niejednego amatora pysznych kanapek.