O nas

OD PONAD 30 LAT GOŚCIMY NA POLSKICH STOŁACH I ŁĄCZYMY POKOLENIA. Z POSZANOWANIEM TRADYCJI I UZNANYCH RECEPTUR PRZENOSIMY KULTOWE SMAKI W ŚWIAT NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ. NASZE PRODUKTY POWSTAJĄ W OPARCIU O NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCIOWE, Z NAJLEPSZYCH SUROWCÓW, W NOWOCZESNYCH ZAKŁADACH – WSZYSTKO PO TO, BY MÓC ZAMKNĄĆ KULTOWE SMAKI W KAŻDYM JEDNYM PLASTRZE NASZYCH WĘDLIN.

30 lat tradycji

Nasze wartości

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KULTOWE PRODUKTY, KTÓRE OD LAT GOSZCZĄ NA RODZINNYCH STOŁACH

Dzięki zaawansowanej technologii zapewniamy produkty na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i jakości, do których chętnie się wraca.

PIELĘGNUJEMY I PROMUJEMY SMAK RODZINNEGO KULTOWEGO STOŁU Z POLSKIMI WĘDLINAMI

Doskonałe mięso z aromatem starannie wyselekcjonowanych przypraw gwarantują od lat niezmienną jakość smaku. Idealną kruchość i delikatność wędlin zapewniają tradycyjne metody wędzenia i suszenia.

Z UMIŁOWANIA DO TEGO CO POLSKIE, OD PONAD 30 LAT ŁĄCZYMY RODZINY PRZY WSPÓLNYCH POSIŁKACH.

Wierzymy, że najważniejszy w każdym domu jest wspólny posiłek. Nasza marka powstała, aby zapełnić stoły w Waszych domach najlepszym, polskim smakiem!
Kultowe produkty łączą pokolenia od wielu lat.

Jakość

Smak

Tradycja

CEDROB FOODS S.A.

Właścicielem marki Duda są Zakłady Mięsne Silesia S.A., które wchodzą w skład Grupy Cedrob - firmy o 100% polskim kapitale, która jest jednym z liderów branży mięsnej w Polsce.

Kultowe produkty powstają w 5 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Sosnowcu, Pszczynie, Goczałkowicach-Zdroju, Ćwiklicach oraz Mokrsku.

LIDER PRODUKCJI
POLSKI KAPITAŁ
WIODĄCY SPRZEDAWCA

Wiodące marki

Duda

Marka Duda od ponad 30 lat zapewnia swoim konsumentom najlepsze produkty przygotowane z poszanowaniem kultowych receptur i dbałością o szczegóły. Swoje doświadczenie opieramy na pielęgnowanej przez lata tradycji wędliniarstwa, dzięki której łączymy pokolenia przy wspólnym stole.

Cedrob

Marka Cedrob jest wiodącym dostawcą mięsa drobiowego. Proces "od ziarna do stołu", który jest kontrolowany na każdym etapie, pozwala na dostarczenie konsumentom produktów najwyższej jakości. Polski surowiec, wysoka zawartość białka oraz doskonały smak to najważniejsze wyróżniki marki.